ukendehusk
  • +0312 734-287

Звіт СЕО до детального плану території для іншої комерційної діяльності (Закарпатська область, Ужгородський район, с.Барвінок, вул.Центральна б/н кадастровий номер 2124880302:04:002:0112

Звіт СЕО до детального плану території для іншої комерційної діяльності (Закарпатська область, Ужгородський район, с.Барвінок, вул.Центральна б/н кадастровий номер 2124880302:04:002:0112

Характеристика об`єкту планувальної діяльності:

Ділянка призначена для іншого виду комерційної діяльності.

Дана територія складається з земельної ділянки та відповідно має кадастровий номер - 2124880302:04:002:0112

Площа земельної ділянки 2124880302:04:002:0112 S=500 м²

Призначення ділянки для здійснення іншої комерційної діяльності.

Проектована територія для іншої комерційної діяльності знаходиться на сході с. Барвінок. Обмежена

- з півночі – землями загального користування (землі запсу сільської ради)

- з півдня – землями загального користування (вул. Центральна): - із сходу – землями житлової забудови (кадастровий номер  2124880300:12:011:0070); 

- із заходу – землями громадської забудови (для розміщення будівель  торгівлі, кадастровий номер 2124880302:04:016:0001). 

Проектована територія охоплює земельну ділянку приватної власності громадянина Рега В. Г. (кадастровий номер 2124880302:04:002:0112) для  сільскогогосподарського призначення, яка згідно з генеральним планом передбачаються для будівництва та обслуговування обєктів іншої комерційної  діяльності, тому проектом детального плану передбачається її зміна цільового  використання. 

На даний період часу територія вільна від забудови та використовується як  город. 

Планувальну структуру території утворють існуюча вул. Центральна та межі  сусідніх земельних ділянок. 

Існуюча ділянка не забудована та не забезпечена інженерними комунікаціями. Поряд проходять ЛЕП 0,4 кВ та 10кВ, газопровід середнього тиску та кабелі звязку. Підключення проектованого обєкту комерційної діяльності передбачається до  інженерних мереж на сусідніх земельних ділянок. 

Існуючий вулиця має асфальтне покриття і веде до інших територій житлової  та громадської забудови с. Барвінок. 

Територія озеленена за рахунок трав'яних покривів та городу. Зелені  багаторічні насадження відсутні.

На основі проведеної оцінки інженерно-геологічних умов виявлено, що  територія проєктування відноситься до сприятливої для іншої комерційної  діяльності. 

Із планувальних обмеженнь, що розповсюджуються на земельні ділянки - санітарно-захисні зони від об’єктів, які є джерелами виділення шкідливих речовин,  запахів, підвищених рівнів шуму, вібрації, ультразвукових і електронних полів,  іонізуючих випромінювань, зони санітарної охорони від підземних та відкритих  джерел водопостачання, водозабірних та водоочисних споруд, водоводів, об’єктів  оздоровчого призначення та інші, зони охорони пам’яток культурної спадщини,  археологічних територій, історичного ареалу населеного пункту, прибережні захисні  смуги,водоохоронні зони, інші охоронні зони (навколо особливо цінних природних  об’єктів, гідрометеорологічних станцій, уздовж ліній зв’язку, електропередачі,  об’єктів транспорту тощо), зони особливого режиму використання земель навколо  військових об’єктів Збройних Сил України та інших військових формувань, в  прикордонній смузі присутні такі: 

- встановлюється охоронна зона ЛЕП 10 кВ в розмірі 10 м від крайнього  проводу; 

- встановлюється охоронна зона ЛЕП 0,4 кВ в розмірі 2 м від крайнього  проводу. 

- встановлюється охоронна зона газопроводу середнтого тиску в розмірі 4 м від стінки труби; 

- встановлюється охоронна зона кабелів зв'язку в розмірі 0,6 м від осі  кабелю; 

Ведення іншої комерційної діяльності із будівництвом будівлі діагностичног  центру (майстерні) передбачається за межами санітарно-захисних та охоронних зон. В разі реалізації проєкту встановлюються додаткові охоронні зони:

- встановлюється розрив від наземних, наземно-підземних гаражів, відкритих  стоянок легкових автомобілів та станцій технічного обслуговування до  житлових будинків і громадських будівель в розмірі 15 м від споруди.

Для покращення санітарно-гігієнічних умов для відпочинку на даній території проєктом передбачено чітке функціональне зонування, упорядкування і благоустрій  проїздів, зовнішній благоустрій та озеленення території. 

При вирішенні архітектурно-планувальної композиції були враховані  природні умови, рельєф території, та навколишнє середовище. Територія  проєктованої ділянки рівнинна, має незначний ухил з північного сходу на південний  захід в межах допустимого і сприяє будівництву житлового будинку. 

Основною під’їзною дорогою до території детального планування є вулиця  Центральна, що прямує до кварталів житлової забудови села, з якої влаштовується  зїзд. 

Детальним планом території виділені такі функціональні зони: 

- зона забудови; 

- зона проїздів та мощення; 

- зона зелених насаджень. 

а) Зона забудови 

Композиційне рішення зони забудови вирішується за розробленими  індивідуальними проєктами для будівництва діагностичого центру (майстерні).  Даним проєктом пропонується передбачити одноповерхову споруду висотою до 9м.  Додатково можна запроєктувати місце для відпочинку працівників. 

В зоні забудови передбачено ведення комерційної діяльності. Діагностичний  центр итловий будинок будується на віддалі 6м від фасадної межі ділянки. В  господарській зоні розміщуються господарський майданчик, місце для контейнерів  для сміття. Господарські будівлі розміщуються з врахуванням санітарних і  протипожежних норм. Проїзд до господарських будівель має бути не менше 3,5м. 

Благоустрій присадибної ділянки виконується індивідуально, та забезпечується  інженерним обладнанням. 

Орієнтовна площа забудови території становить 164,32 м2

 б) Зона проїздів та мощення 

Проєктом детального планування території передбачено організувати під’їзд з  існуючої вулиці. 

Основною транспортною дорогою на даний час є вул. Центральна, що прямує  до інших територій житлової і громадської забудови з наступними  характеристиками: ширина в червоних лініях – 8,5 метрів, проїзної частини –5,5 метрів. Тип покриття – асфальт. 

На ділянці передбачається влаштування підїзду, також передбачається  влаштування господарської площадки із асфальтного аокриття. 

Загальна площа мощення за межами житлової забудови (тобто організація  вулично-дорожнього полотна та тротуарів) складе близько 218,95 м2 

в) Зелені насадження і благоустрій 

Існуючі зелені насадження представлені озелененими городами та трав'яними  покривами, поодинокими деревами кругом ділянки. 

Для завершення формування архітектурно-художнього ансамблю забудови  ділянки проєктом пропонується зовнішній благоустрій території із максимальним  збереженням існуючих дерев. Планується благоустрій за рахунок квітників, газонів  та мощенням. Сад та город також входять в загальну систему озеленення 

Загальна площа зелених насаджень складе близько 116,73 м2.

Print Friendly and PDF
Завантажити прикріплення:
Переглянули 271 П'ятниця, 10 вересня 2021 09:50

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%