ukendehusk
  • +0312 734-287

Про затвердження переліку платних медичних послуг, які можуть надаватись КНП Баранинської сільської ради «Центру ПМСД»

Про затвердження переліку платних медичних послуг, які можуть надаватись КНП Баранинської сільської ради «Центру ПМСД»

Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення сесії Баранинської сільськоі  ради «Про затвердження переліку платних медичних послуг, які можуть надаватись КНП Баранинської сільської ради «Центру ПМСД».

Баранинська сільська рада на підставі поданих комунальним закладом «Центром ПМСД» калькуляцій для розрахунку плати за медичні послуги розробила проект рішення.

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-IV, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Баранинська сільська рада повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт – проект рішення. Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти».

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Баранинської сільської  ради – www.baranynci.com.ua

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати до КНП Баранинської сільської ради  «Центру ПМСД» протягом 1 місяця з дня оприлюднення повідомлення в письмовій формі поштою за адресою: 89425, с. Баранинці, вул. Центральна 42,  факсом (0312) 734296 або на Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Файл прикріплено.

Print Friendly and PDF
Завантажити прикріплення:
Переглянули 345 П'ятниця, 12 березня 2021 17:20

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%