ukendehusk
  • +0312 734-287

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Звіту про СЕО до проекту етальний план території за адресою: с.Баранинці, вул. Об’їзна

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Звіту про СЕО до проекту етальний план території за адресою: с.Баранинці, вул. Об’їзна

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - «Детальний план території за адресою: с.Баранинці, вул. Об’їзна» (будівництво та обслуговування будівель багатофункціонального громадського комплексу)

Головна мета розробки детального плану території – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; розвиток туристичної сфери, підвищення інвестиційної привабливості та популяризації енергоефективності та енергозбереження.

Детальний план території розроблено на підставі:

  1. Рішення ІІІ- сесії VII-скликання Баранинської сільської ради 20 червня 2019 року №19.
  2. Завдання на розроблення детального плану території.
  3. Топографічна зйомка масштабу 1:500.

Розробник проекту детального плану території – ФОП Ольховик Олександр Ігорович. Головний архітектор проекту -  Віровбал В.Й.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку – ГО «Агентство місцевого розвитку

та інформаційних ресурсів голова правління ГО «Європоліс», сертифікований експерт Всеукраїнської  мережі експертів регіонального і місцевого розвитку «Регіонет» -                    Лукша  О.В.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Баранинська сільська рада

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки до детального плану території «Детальний план території за адресою: с.Баранинці, вул. Об’їзна» (будівництво та обслуговування будівель багатофункціонального громадського комплексу), розпочато з дня їх оприлюднення, а саме:                      27 листопада  2020 року на сайті Баранинської сільської ради (www.baranynci.com.ua) та триватиме до 28 грудня 2020 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

29 грудня 2020 року об 14:00 годині в приміщенні Баранинської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., с. Баранинці, вул. Центральна, 42.

Ознайомитися з проектом Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території за адресою: с.Баранинці, вул. Об’їзна» (будівництво та обслуговування будівель багатофункціонального громадського комплексу) можна   в приміщенні сільської ради за адресою:  с. Баранинці, вул. Центральна, 42, Закарпатська обл., тел.+380 (0312) 734 287

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки до проекту Детального плану території подаються до: Баранинської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., с. Баранинці, вул. Центральна, 42,  web-сайт: www.baranynci.com.ua                       

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 28 грудня 2020 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

Print Friendly and PDF
Завантажити прикріплення:
Переглянули 477 П'ятниця, 27 листопада 2020 13:47

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%