ukendehusk
  • +0312 734-287

 Баранинська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

 Баранинська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

"Детальний план території для будівництва та обслуговування складських будівель та споруд в с. Баранинці". Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення земельних ділянок загальною площею - 4га в межах населеного пункту, на території Баранинської сільської ради, з метою зміни цільового використання існуючих земельних ділянок та будівництва об'єктів придорожнього сервісу, комерційних закладів обслуговування населення, складських, господарських та допоміжних будівель.

Проект розроблено на підставі рішення Баранинської сільської ради від 18.10.2017 року.

Розробник проекту детального плану - ФОП Сакулич І. І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП Сакулич І.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Баранинська сілська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 22 травня 2021 р. в приміщенні Баранинської сільської ради та на сайті https://www.baranynci.com.ua/ і триватиме до 21 червня 2021 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

22 червня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні Баранинської сільської ради за адресою: с. Баранинці, вул. Центральна, буд. 42 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

- на офіційному сайті сільської ради https://www.baranynci.com.ua/

- в приміщенні Баранинської сільської ради за адресою: 89425, Закарпатська обл., Ужгородський район, с. Баранинці, вул. Центральна, буд. 42.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Детального плану території та Звіту із стратегічної екологічної оцінки подаються до Баранинської сільської ради, тел.: 03112-734287, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 21 червня 2021 року (включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Print Friendly and PDF
Переглянули 149 П'ятниця, 14 травня 2021 16:56

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%