ukendehusk
  • +0312 734-287

Детальний план території по вулиці Рибній села Холмець на території Баранинської сільської ради

Детальний план території по вулиці Рибній села Холмець на території Баранинської сільської ради

Проект детального плану території земельної ділянки під житлову забудову «Детальний план території ділянки по вулиці Рибній села Холмець, на території Баранинської сільської ради, Ужгородського району, Закарпатської області» виконано на підставі рішення першої сесії сьомого скликання (третє пленарне засідання) Баранинської сільської ради від 09.12.2020 № 24 на основі завдання на проектування розробленого у відповідності до ДБН Б.1.1- 14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

При розробці, були використані такі матеріали: - дані Баранинської сільської ради; - Генеральний план с. Холмець, Ужгородського району, Закарпатської області; - план меж земельних ділянок; - план топографічного знімання М 1:2000 (додається); - натурне обстеження території детального планування. Розроблення проекту детального планування виникло у зв’язку із такими змінами: - реалізація положень Генерального плану с. Холмець; - нові діючі нормативні документи містобудівної політики; - вирішення концепції перспективного розвитку проектованої та прилеглих територій з визначенням чіткого зонування; - наміри замовника.

Затверджений проект Ужгородською райдержадміністрації являється основним документом, що визначає подальший розвиток території. Даний проект являється обов'язковим для всіх організацій, що здійснюють забудову на даній території і основою для вирішення всіх питань пов'язаних із використанням території в межах проекту. В затверджений проект при відповідному обгрунтуванні можуть бути внесені зміни автором проекту, який розробив проект, та з дозволу органу, який затвердив його.

Документи прикріплено.

Print Friendly and PDF
Завантажити прикріплення:
Переглянули 58 П'ятниця, 26 лютого 2021 12:37

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%