ukendehusk
  • +0312 734-287

Баранинська сільська рада оголошує про початок розроблення містобудівної документації «Генеральний план поєднаний з детальним планом території села Великі Лази, Баранинської сільської ради, Ужгородського району»

Баранинська сільська рада оголошує про початок розроблення містобудівної документації «Генеральний план поєднаний з детальним планом території села Великі Лази, Баранинської сільської ради, Ужгородського району»

Враховуючи статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Баранинська ссільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану поєднаного з детальним планом території села Великі Лази, Баранинської сільської ради, Ужгородського району.

Підстава для розроблення: рішення №11 третьої сесії сьомого скликання першого пленарного засідання Баранинської сільської ради від 22 січня 2019 року «Про надання дозволу на розроблення генеральних планів поєднаних із детальними планами населених пунктів Баранинської сільської ради»

Замовник: Баранинська сільська рада.

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування території села Великі Лази у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 10 червня 2020 року включно, за адресою: вул. Центральна, 42, с. Баранинці, Ужгородського району, Закарпатської області. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Тел: 0(312) 73-42-44, 0(312) 73-42-87.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Print Friendly and PDF
Переглянули 577 Четвер, 21 травня 2020 12:05

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%