ukendehusk
  • +0312 734-287

Про механізм надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” при народженні дитини після 24 жовтня 2020 року

Про механізм надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” при народженні дитини після 24 жовтня 2020 року

4 грудня 2020 року набрала чинності  постанова   Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 року № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюкаˮ», відповідно до якої установлено, що одноразова натуральна допомога „пакунок малюка” надається на дітей, народжених починаючи з 24 жовтня 2020 року включно.

„Пакунок малюка” видається уповноваженому представнику новонародженої дитини (матері або батькові дитини, усиновлювачу, опікуну тощо) у закладі охорони здоров’я (пологовому будинку, пологовому відділенні, перинатальному центрі тощо).

У разі відсутності „пакунка малюка” у закладі охорони здоровʼя, уповноваженому представнику таким закладом видається довідка про те, що „пакунок малюка” не видано. Для його отримання уповноважений представник дитини протягом 30 календарних днів з дня народження дитини повинен звернутися із пакетом документів (заява; документ, що посвідчує особу; довідка із закладу охорони здоров’я про неотримання „пакунку”; копія свідоцтва про народження дитини):

- до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади;

- до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, або

- надіслати заяву та пакет документів поштою (рекомендованим листом) на адресу відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної держадміністрації за місцем проживання.

Структурний підрозділ з питань соціального захисту населення розглядає подані документи та повідомляє отримувачу про прийняте рішення у спосіб, зазначений у заяві. Отримувачу може бути відмовлено у наданні “пакунка малюка”, якщо пакет документів подано не в повному обсязі.

Уповноважені представники дитини, які протягом 30-ти денного терміну з дня народження дитини не звернулися для отримання „пакунка малюка”, втрачають право на отримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” і грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (крім випадків, зазначених у пунктах 9-10 постанови КМУ від 25.11.2020р. № 1180).

У разі відсутності „пакунка малюка” в структурному підрозділі з питань соціального захисту населення, його може бути видано в порядку черговості поданих заяв протягом 30 днів з дня народження дитини, про що структурний підрозділ інформує уповноважених представників індивідуально. Якщо протягом зазначеного терміну „пакунків малюка” немає в наявності, уповноважений представник дитини набуває право на отримання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” відповідно до постанови КМУ від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”» (далі – грошова компенсація).

Для призначення грошової компенсації уповноважений представник дитини  повторно звертається до вищезазначених органів і додає до раніше поданого пакету документів  заяву «Про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”» (за доведеною формою) у паперовій або електронній формі, де  зазначає реквізити спеціального рахунка, відкритого в „ПриватБанку”.

Відповідно до норм чинного законодавства, лише з 1 липня 2021 року громадян матимуть право вибору: отримати одноразову натуральну допомогу “пакунок малюка” або грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Print Friendly and PDF
Переглянули 244 Вівторок, 16 лютого 2021 12:56

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%