ukendehusk
  • +0312 734-287

Про обрання Баранинського сільського голови та депутатів Баранинської сільської ради

Про обрання Баранинського сільського голови та депутатів Баранинської сільської ради

Про обрання Баранинського сільського голови / Постанова №18

На підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів на виборчих дільницях в єдиному одномандатному виборчому окрузі та відповідно до статей 251-253 та частини першої статті 278 Виборчого кодексу України, Баранинська сільська територіальна виборча комісія постановляє:
1. Визнати кандидата на посаду Баранинського сільського голови Марусяка Юрія Івановича обраним Баранинським сільським головою, який за результатами голосування в єдиному одномандатному виборчомі окрузі з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року отримав найбільшу, порівняно з іншим кандидатом, зареєстрованим у тому самому окрузі, кількість голосів виборців. Протокол про результати голосування з виборів Баранинського сільського голови додається.
2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Баранинської сільської ради.

Про обрання депутатів Баранинської сільської ради / Постанова №19

На підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях у багатомандатних виборчих округах з виборів депутатів Баранинської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та відповідно до статей 251-253, частини першої статті 269 Виборчого кодексу України, Баранинська сільська територіальна виборча комісія постановляє:
1. Визнати обраними депутатами Баранинської сільської ради у багатомандатних виборчих округах з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року кандидатів, які за результатами голосування виборців отримали найбільшу, порівняно з іншими кандидатами, зареєстрованими у тих самих виборчих округах, кількість голосів. Протокол про результати голосування додається.

2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Баранинської сільської ради.

Print Friendly and PDF
Завантажити прикріплення:
Переглянули 1475 П'ятниця, 30 жовтня 2020 10:50

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%