ukendehusk
  • +0312 734-287

Шкода, що про важливість доріг районного значення область згадує тільки у період виборів

Шкода, що про важливість доріг районного значення область згадує тільки у період виборів

Днями в соціальних інтернет мережах опублікований відеоролик про передвиборчу кампанію політичної сили «Слуга Народу».

В даному відеоролику йдеться про наболіле питання для нашої громади, це про дорогу районного значення С 071201 Ужгород – Ярок км 0+000-10+020, яка перебуває на балансі Державного підприємства Служба місцевих автомобільних доріг Закарпатської обласної державної адміністрації. Дійсно ця дорога з мкрн.Горяни до с.Циганівці знаходиться вкрай жахливому стані. Баранинську сільську раду надзвичайно турбує ситуація, яка склалася з ремонтом цієї дороги. Ми поспіль останніх двох років неодноразово зверталися в усній та письмовій формах до Зарпатської ОДА та ДП Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, на що отримали від них відповідь - немає коштів.

7 1


70001 1

Крім того у відеоролику говориться про те, що потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію на дорогу. Хочемо довести до кожного, Баранинська сільська рада за власні кошти виготовила проектно-кошторисну документацію на дорогу «Ужгород-Ярок». Загальна кошторисна вартість становить 25млн.грн. З них за попередні роки Баранинською сільською радою було реалізовано майже 6 млн. грн на ремонт даної дороги. Взагалі не бачимо ніяких перепон щодо початку ремонтних робіт, потрібна тільки воля та бажання балансоутримувача (ДП Служба місцевих автомобільних доріг Закарпатської ОДА).

Користуючись нагодою, повторно просимо розглянути Закарпатській ОДА та їхньому балансоутримувачу даної дороги «Ужгород-Ярок» щодо найшвидших дій по ремонту даного відрізку дороги.

Print Friendly and PDF
Переглянули 1419 Вівторок, 13 жовтня 2020 18:07

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%