ukendehusk
  • +0312 734-287

Участь Баранинської ОТГ у форматі онлайн зустрічі «День відкритих дверей» Закарпатського РО

Участь Баранинської ОТГ у форматі онлайн зустрічі «День відкритих дверей» Закарпатського РО

У Закарпатському РО відбувся «День відкритих дверей» де взяла участь і Баранинська ОТГ

Сьогодні на базі ULEAD Закарпатський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe відбувся «День відкритих дверей». Через пандемію коронавірусу захід відбувся в онлайн-форматі.

З вітальним словом до присутніх звернувся Директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель.

"Експерти Програми «U-LEAD з Європою» протягом останніх років провели сотні зустрічей з тисячами людей, просуваючи реформу децентралізації та працюючи, щоб отримати нові досягнення. Перед вами залишився один важливий крок – перші вибори. Цей період буде непростим через чимало викликів після виборів – становлення належного управління та налаштовування стратегічних цілей. Проте ви – не самотні у цьому процесі, адже Програма «U-LEAD з Європою» завжди готова надати підтримку на цьому шляху", - зауважив він.

Менеджер регіонального хабу для західної України Програми «U-LEAD з Європою» Anna Haiduchok наголосила, що однією з цілей є підсилення спроможності основних «гравців» на національному, регіональному, місцевому рівні надалі впроваджувати децентралізацію та дотичні реформи регіональної політики. Приміром, сприяння сталому розвитку та надання високоякісних муніципальних послуг тощо. Також до вимог часу була створена платформа U-LEARN, де можна здобути нові знання про децентралізацію онлайн.

Як розповів керівник Закарпатського РО Микола Сюсько (Mykola Siusko), зустріч у віртуальному просторі була організована, щоб ознайомити з напрямами діяльності Програми представників органів місцевого самоврядування, які вперше стануть об'єднаними громадами восени після виборів.

За його словами, працівники Закарпатського регіонального офісу протягом 2017-2020 років було проведено 580 заходів, а радники РО допомогли шістьом ОТГ розробити стратегії розвитку.

Так, на території Закарпаття нині створено 17 об’єднаних територіальних громад, а після виборів 25 жовтня їх кількість збільшиться до 64. Тому РО і надалі готовий підтримати ОТГ на шляху їх становлення.

Під час заходу відбулося представлення команди Закарпатського РО - фахівців, до яких громади можуть звернутися за методичним супроводом. Також Микола Сюсько ознайомив громади з планом діяльності РО на вересень-грудень 2020 року.

Також представники об’єднаних територіальних громад Баранинської Отг та Перечинської міської ради розповіли про співпрацю з «U-LEAD»: участь у семінар та тренінгах, закордонні поїздки, консультаційну та методичну роботу і, особливо, - «Скриньки здоров’я», які виявилися дуже доречними у боротьбі з епідемією COVID-19.

Завершився захід актуальними запитаннями під представників ОМС, які незабаром стануть ОТГ.

Print Friendly and PDF
Переглянули 128 Середа, 26 серпня 2020 08:10

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%