ukendehusk
  • +0312 734-287

Співпраця Великолазівського ЗЗСО з Британською Радою в Україні

Співпраця Великолазівського ЗЗСО з Британською Радою в Україні

3 березня до нашого закладу завітали почесні гості: директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, програмний менеджер Британської Ради Олександра Бельязе, голова Баранинської сільської ради Юрій Марусяк, заступник голови Баранинської сільської ради Сергій Когутич, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Еріка Янович.

Метою даного візиту було ознайомлення представників з діяльністю та перспективами подальшої співпраці Британської Ради в Україні та Великолазівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

В рамках зустрічі з гостями спілкувалися учасники освітнього процесу Великолазівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Одним із напрямів обговорення було впровадження освітніх проєктів від Британської Ради, нових освітніх технологій, започаткування курсів удосконалення англійської мови для жителів Баранинської ОТГ та формування лідерського потенціалу серед молоді.

Як підсумок, було презентовано проєкти соціальної дії, які вже запроваджені в рамках дії програми «Активні громадяни» та висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю з Британською Радою.

Переглянули 700 Середа, 04 березня 2020 10:46

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%