ukendehusk
  • +0312 734-287

«День відкритих дверей для представників громад» участь та презентація Баранинської ОТГ у Закарпатському офісі Програми "ULEAD з Європою"

«День відкритих дверей для представників громад» участь та презентація Баранинської ОТГ у Закарпатському офісі Програми "ULEAD з Європою"

25 лютого у Закарпатському офісі Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe  відбувся День відкритих дверей, в якому взяла участь і Баранинська ОТГ. В ході зустрічі також були присутні інші представники Закарпатських ОТГ, облдержадміністрації та облради, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» Андрей Хорват, менеджерка регіонального хабу для західної України Програми «U-LEAD з Європою» Анна Гайдучок та команда Регіонального офісу.

В рамках даної конференції було презентовано Баранинську ОТГ, де було наочно показано проекти, які на даний час реалізовано в громаді та які будуть реалізовуватись найближчим часом. Також був проведений обмін досвідом з іншими новосвореними громадами та обговорено певний ряд питань щодо вдалого та оптимізованого використання коштів на будівництво, реконструкцію, капітальні та поточні ремонти в розрізі по галузям.

Також спільно із усіма присутніми у межах програми "Дня відкритих дверей" у Закарпатському офісі Програми ULEAD з Європою відбулося обговорення в групах різних питань, які цікаві та актуальні для потенційних та діючих ОТГ, за участі представників органів місцевого самоврядування. Обговорення відбулося в таких напрямках: створення та зміцнення громади, надання якісних послуг громадянам, підтримка розвитку громад.

Переглянули 530 П'ятниця, 28 лютого 2020 11:21

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%