ukendehusk
  • +0312 734-287

Вітаємо з днем медичного працівника - Адміністрація КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД»

Вітаємо з днем медичного працівника - Адміністрація КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД»

Здоров’я — це універсальна цінність людини, настільки ж важлива, як щастя та благополуччя. Воно має важливе значення в житті кожної людини. Про Ваше здоров’я дбають – професіонали своєї справи 8 – лікарів, 6 – сестер медичних, 1 – лаборант, 3 – фельдшери, 2 – медичні реєстратори та 8 – молодших сестер медичних.
Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом.
Справжніх медиків тримає у цій суворій професії тільки одне — велика, незмірна радість, торжество, перемога над хворобою.

Шановні медики! Ваша щоденна праця — це взірець самовідданості та фаховості, милосердя та піклування! Бажаємо усім вам міцного здоров’я, бо тільки в цьому випадку здоров’я усіх людей буде під вашим надійним захистом! Щастя вам і вашим родинам, успіхів у роботі, натхнення і радості!

Адміністрація КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД»

Print Friendly and PDF
Переглянули 543 Понеділок, 10 червня 2019 13:03

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%