ukendehusk
  • +0312 734-287

КНП Баранинської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - ми функціонуємо уже більше року

КНП Баранинської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - ми функціонуємо уже більше року

Комунальне некомерційне підприємство Баранинської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» функціонує понад рік. За цей час відбулося чимало позитивних зрушень у реформуванні медицини загалом та і вдосконалення роботи амбулаторій та ФАПів саме цієї установи.

Цьогоріч у травні Акредитаційна комісія при департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА проводила акредитацію, у результаті якої КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД» отримало акредитаційний сертифікат І категорії.

imagekhudan

Жителі Баранинської ОТГ на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини с.Баранинці, с.Барвінок, с.В.Лази, с.Ярок можуть укласти договір із сімейним лікарем, який у подальшому піклуватиметься про Ваше здоров’я.

Медицина у КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД» функціонує на високому рівні, лікарі висококваліфіковані, а медичні сестри надзвичайно компетенті у виконанні усіх медичних маніпуляцій.

Варто зазначити, що у вже названих АЗПСМ можна пройти обстеження на ЕКГ, здати кров на глюкозу крові, виміряти артеріальний тиск, за призначенням лікаря провести швидкі тести тропонін з міоглобіном (діагностика інфаркту),тести на СНІД та гепатити, а також, що не менш важливо, зробити щеплення.

Якщо Ви хворієте або занедужала Ваша дитина, окрім якісної медичної консультації та допомоги, лікарі можуть відкрити лікарняний лист. За потреби у КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД» можна також  отримати  довідки ЛКК, зокрема довідку по догляду за дитиною до 4-6 років, по догляду за дитиною – інвалідом , про отримання довідки на санаторно-курортне лікування та інші.

Нещодавно відкрито амбулаторію у с. Барвінок, що зумовлено створенням комфортних умов для жителів Баранинської ОТГ. Аби людям не доводилося долати певний шлях для здачі аналізів, щовівторка о 9.00-10.30 можна здати загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кал на яйця гельмінтів , глюкоза крові, а також жінкам- мазок на g\N в приміщенні АЗПСМ с. Барвінок.

Любіть себе і піклуйтеся про своє здоров’я!

Print Friendly and PDF
Переглянули 1299 Четвер, 23 травня 2019 14:38

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%