ukendehusk
  • +0312 734-287

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 26 квітня 2021

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 26 квітня 2021
Понеділок, 26 квітня 2021 16:14

День чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року -  Чорнобильська трагедія... Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління. Пам’ятаємо безсмертний подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, схиляємо голову перед їх відданістю, сміливістю та патріотизмом. Люди, які поклали своє життя під час ліквідації, рятували від катастрофи не тільки Україну, а й всю Європу. І завдяки цим людям трагедія залишилася Чорнобильською, і не стала всесвітньою.

2

Керівництвом сільської ради проведено зустріч з  учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, їхніми вдовами та потерпілим, які проживають на території територіальної громади, розглянуто проблемні питання медичного, соціального забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. В знак глибокої вдячності головою сільської ради Марусяком Юрієм Івановичем вручено пам’ятні відзнаки ліквідаторам, вдовам ліквідаторів та постраждалим від Чорнобильської аварії за героїзм, самовідданість та мужність, проявлені в тих екстремальних умовах.

4

Опубліковано в Новини

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%