ukendehusk
  • +0312 734-287

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 20 серпня 2021

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 20 серпня 2021

Сьогодні з ранку в Баранинській сільській раді відбулись урочистості з нагоди 30-і річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

В урочистостях взяли участь керівництво та працівники Баранинськоі сільської ради, представники закладів та установ, жителі громади. Розпочато урочистості з гімну Украіни та вітальним словом голови Баранинської сільської ради - Юрія Марусяка. Далі хвилиною мовчання за загиблими воїнами та молитвою за Україну. Надзвичайно гарно виступили наші колективи: народний вокальний ансамбль «Ярочок», вокальний ансамбль «Вишиванка», ансамбль «Ластівка». Велика вдячність організаторам та учасникам за таке прекрасне дійство.

Урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності та Дня Державного Прапору Украіни в нашій громаді продовжуються, так планується проведення урочистостей фактично у всих населених пунктах нашої громади. Зокрема 22 серпня в селі Руські Комарівці буде проведено святкову програму «Молитва за Україну» до Дня Незалежності та Дня села Руські Комарівці.

Користуючись нагодою на передодні відзначення Дня Незалежності Украіни від себе особисто, від працівників та, від депутатського корпусу Баранинськоі сільської ради, зичу Вам- жителі нашої громади, міцного здоровя, щастя, добра, щедрої долі, успіхів в усіх справах та починаннях. Бажаю поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію та героїв, які відали життя за Україну.

Юрій Марусяк - голова Баранинської територіальної громади.

Опубліковано в Новини

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%